'kis' etiketi ile ilgili sonuçlar...

İstanbul'a kar geliyor

İstanbul'da bir süredir mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıkların düşmeye başlayıp, cumartesiden itibaren kar yağışının kendini göstermesinin beklendiği belirtildi.

9 Şubat 2017
İstanbul'da kar yağışı ne zaman başlayacak?

İstanbul için günlerdir konuşulan kar kapıya dayandı. İstanbul, çarşamba günü öğle saatlerinden itibaren kar yağışlı havanın etkisi altına girecek. Yağış 3 gün aralıklı olarak devam edecek. İşte haberin detayları...

24 Ocak 2017
sokak hayvanlarına sahip çıktılar

Başakşehir Belediyesi, soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarına sahip çıkarak ilçenin çeşitli noktalarına yaklaşık bir ton mama bıraktı.

11 Ocak 2017
İstanbul'da ilçelere göre kar kalınlıkları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kar yağışıyla ilgili son durumu açıkladı. İstanbul'da ilçelerin kar kalınlıklarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. Kentte etkili olan kar yağışıyla beraber kar kalınlığının 110 santimetreye kadar çıktığı açıklandı. İşte İstanbul'dan son haberler.

8 Ocak 2017
İstanbul Valiliği'nden kar uyarısı!

İstanbul Valiliği kentte beklenen kar ve soğuk havayla ilgili uyarıda bulundu. Valilik, vatandaşların zorunlu olmadıkça özel araçları ile trafiğe çıkmamalarını istedi. Öte yandan AKOM tarafından yapılan açıklama da yaşanan sorunların 0552 153 00 34 numaralı Whatsapp hattından bildirilmesi istendi.

6 Ocak 2017
İstanbul için kırmızı alarm: Az önce başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (AKOM) İstanbul'a kar ve fırtına uyarısı geldi. Açıklamada, saatteki hızı 90 Km'ye kadar çıkacak olan fırtına ve tipi şeklinde görülecek olan kar yağışının 30 santim kar birikimine neden olacağı bildirildi.

29 Aralık 2016