'avrupa' etiketi ile ilgili sonuçlar...

İstanbul’da 4 günlük elektrik kesintisi – İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ’ın resmi internet sitesinden yapılan ‘planlı kesintiler’ duyurusuna göre İstanbul’un pek çok ilçesine 4 gün boyunca elektrik verilemeyecek. İşte, kesinti yaşayacak ilçeler!

4 Mayıs 2017
İstanbul'da büyük kesinti

vrupa yakasındaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 3 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek.

1 Mayıs 2017
İstanbul'da 16 ilçede elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki 16 ilçenin bazı bölgelerinde 23 Mart'ta elektrik kesintisine gidilecek

20 Mart 2017
İstanbul'da Elektrik Kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 16 Mart Perşembe günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13 Mart 2017
İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul Avrupa Yakasında bazı ilçelere 6 Mart Pazartesi günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

4 Mart 2017
İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki 5 ilçenin bazı bölgelerinde, 24 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak

22 Şubat 2017
17 Ülkeyi Birbirine Bağlayan Denizaltı Veri Hattı Projesi Faaliyete Geçti proje İstanbul'da tanıtıldı

17 ülkeyi birbirine bağlayan denizaltı fiber kablo sistemi projesi SEA-ME-WE 5 tamamlandı. Projenin tanıtım toplantısı İstanbul’da gerçekleşti Türk Telekom iştiraklerinden Türk Telekom International’ın tek Türk şirketi olarak yer aldığı denizaltı veri hattı konsorsiyumlarından SEA-ME-WE 5 projesi t

21 Şubat 2017
Artık ek şerit yok

İstanbul trafiğinin, en yoğun olduğu zamanlarında, köprülerde uygulanan "ek şerit", artık olmayacak. Uzmanlara göre, ek şeritin kaldırılmasıyla birlikte, İstanbul trafiği eski yoğun günlerine geri dönecek.

21 Şubat 2017
İstanbul’da Ortalama Ev Temizliği Fiyatı Nedir?

Günümüzde ev temizliği, kadının da erkeğin yanında iş hayatına atılmasıyla farklı gelir gruplarına üye kimseler için giderek tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir.

14 Şubat 2017
İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul'da dün başlayan karla karışık yağmur sabah saatlerinden itibaren yerini kar yağışı ve fırtınaya bıraktı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da kar yağışı perşembe gününe kadar devam edecek. Perşembe günü ise karla karışık yağmurun etkili olması bekleniyor.

14 Şubat 2017